تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر

تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر
تاریخ درج : 1394/2/20

تجلیل از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی صباشهر

 

مراسم تجليل از اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي صباشهر توسط مديريت اين دانشگاه با حضور امام جمعه صباشهر، رئيس و اعضاي شوراي اسلامي ،‌رياست و معاونين دانشگاه آزاد اسلامي ‌و تعدادي از اساتيد در محل سالن جلسات شهرداري صباشهر برگزار گرديد.در اين مراسم امام جمعه صباشهر با تبريك ايام و تحليل انديشه‌هاي والاي شهيد دكتر مرتضي مطهري به بيان جايگاه رفيع استاد و معلم در جامعه و نقش ايشان در پيشبرد اهداف اسلام ناب محمدي پرداختند.

 در ادامه دكتر مهدي كلانتري رياست محترم دانشگاه ضمن تبريك و خيرمقدم، گزارش مبسوطي از عملكرد دانشگاه و اهداف عاليه آن بيان و صداقت در كار جدّيّت در امور را از نقاط بارز و اثر گذار مجموعه اساتيد دانشگاه بر شمردند.

دكتر علي تقي‌خاني استاد و رئيس گروه حقوق دانشگاه سخناني پيرامون انتظارات متقابل دانشجو و استاد ايراد نموده و ساير اساتيد نيز پيشنهادات و انتقادات خود را بيان نمودند.

 حاج علي فرجي ،‌رئيس شوراي اسلامي  در بياناتي با خير مقدم و تبريك ايام از آمادگي همكاري لازم جهت توسعه همه جانبه مجموعه آموزشي با مديريت دانشگاه و نيز نصب پل عابر پياده در آينده نزديك مقابل خيابان دانشگاه خبر دادند . در پايان با اهداء لوح تقدير از زحمات بي شائبه اساتيد گرامي تقدير بعمل‌ آمد.

 

 

 


 

 

 


 


 


 


 


 

 © 2015 sabashahriau.ac.ir All Right Reserved